0

Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė")

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė")

  • Leidėjas: Septyni menai
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 20x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098030068

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė")" aprašymas

Salotų privalumus galima vardinti be galo, bet turbūt užteks prisiminti, kokios jos svarbios ir nepamainomos: be jų sunku įsivaizduoti šventes, jos - būtinas priedas prie karštųjų patiekalų, puikus lengvas pusryčių ar vakarienės užkandis. Savo skonio patiekalą ras kiekvienas: vaikas ir suaugęs, vegetaras ir valgio be mėsos neįsivaizduojantis žmogus, tas, kuris mėgsta aštrų, pikantišką maistą ir smaližius, ir sotaus gyvenimo mėgėjas, ir tas, kuris laikosi dietos.Šviežių daržovių ir vaisių salotos, mišrainės su žuvimis ir mėsa, nejprasti užkandžiai, sotūs prakandai... Kaip pavadinsime šiuos valgius - taip nepagadinsime, nes jie visų mėgstami ir vertinami. Kodėl? Ogi viskas labai paprasta. Visų pirma, salotas nesunku ruošti: susmulkini, sumaišai, aplieji padažu ir - prašom prie stalo! Spėsite, net jei visai neturite laiko. Antra, tai nebrangus maistas. Bėdai prispyrus, tiks patys pigiausi produktai, svarbu tik nesumaišyti nederančių. Tad į mišraines dera atsigręžti ir tada, kai kišenėse švilpauja vėjai. Dar verta nepamiršti, kad pagrindinė sudedamoji jų dalis - sveikatai naudingi vaisiai, daržovės ir grūdai. Na, o ketvirtoji, ir, mano nuomone, pagrindinė priežastis vertinti mišraines yra ta, kad su jomis įdomu ir paprasta eksperimentuoti: drąsiai keiskite vieną produktą kitu, maišykite skirtingus uždarus ir kaskart sukursite dar neragautą patiekalą. Savo skonio mišrainės receptą ras kiekvienas: vaikas ir suaugęs, vegetaras ir valgio be mėsos neįsivaizduojantis žmogus, ir smaližius, ir sotaus gyvenimo mėgėjas, ir tas, kuris laikosi dietos...

Skonių bei poreikių įvairove ir stengėmės vadovautis rinkdami šios knygos receptus. Tik kad jų tokia gausybė ir visi tokie gardūs... Tad nusprendėme: salotų niekada nebus per daug, ir padalijome juos perpus. Jūsų rankose - pirmoji knygelė, kurioje surinktos pačios sočiausios, labiausiai tinkamos šaltajam metų laikui mišrainės. Jas drąsiai galima tiekti ne tik vakarienei ar pusryčiams, bet net ir pietums. O pavasarį laukite antrosios knygos su visai kitokių - lengvų ir gaivių, tinkamų užkąsti per pusryčius ar prie laužo kepsnių - salotų receptais. Tikimės, kad šioje knygoje rasite, ko ieškote, išmoksite gaminti kokį nors naują pagardą, būtinai išbandysite ką nors neįprasta. Beje, norėčiau šį tą pridurti. Kad mišrainė būtų skani, o pastangos nenueitų veltui, verta prisiminti keletą patarimų.

Niekada iš anksto neplaukite daržovių ir vaisių, nes jie greitai suglebs.

Prieš pat gaminimą daržoves ir ypač lapus: salotas, kininius kopūstus, svogūnų laiškus, kruopščiai nuplaukite, nuvarvinkite ir apdžiovinkite ar nušluostykite servetėle.

Rinkitės būtent to laiko ir sezono daržoves, nes jos turės daugiausiai vitaminų ir bus skaniausios, natūraliausios.

Jei produktus verdate ar kepate, prieš maišydami juos su kitais, atvėsinkite.

Virtas daržoves aušinkite atvirame inde arba paskleistas, kad būtų sausesnės.

Kruopas visada gerai nuvarvinkite ir apdžiovinkite, mat kuo daugiau drėgmės pateks į mišrainę, tuo trumpiau ji bus šviežia.

Stenkitės vartoti šviežius, o ne džiovintus prieskonius - tik taip pajusite tikrą jų skonį ir aromatą.

Pipirus, kalendras ir kitų prieskonių grūdelius geriau grūskite patys - jų ir reikės kur kas mažiau, ir patiekalas bus kvapnesnis bei skanesnis.

Neapsiribokite vien tik žinomais pagardais, leiskite sau išbandyti ir ką nors nauja - gal kaip tik toks skonis jums bus prie širdies.

Tad skanaus ir sėkmingų eksperimentų!

Parašykite atsiliepimą apie "Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė"), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Violeta Barysienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Violeta Barysienė su knyga Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Violeta Barysienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sočiosios mišrainės (serija "Darbštuolė")" perkama kartu