0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 23,49 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-20 Lijana

Ši knyga knyga naudinga norintiems sužinoti sodo, daržo ir gėlyno priežiūros gudrybių. Čia gausu nuotraukų, dar geriau atspindinčių ką kaip daryti.

Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka


2021-05-31 23.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka" aprašymas

INFORMATYVU, AKTUALU, LIETUVIŠKA!

Dažnas kad ir nedidelio žemės lopinėlio šeimininkas, pakvipus pavasariu, ranką, regis, nevalingai tiesia link kauptuko, nors klausimų galvoje kirba begalė. Apie malonų užsiėmimą, nereikalaujantį daug pastangų, sužinosime iš lietuvių ekspertų lūpų.

Šioje knygoje „Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka“ sužinosite:

• Kokias gėles, vaiskrūmius, vaismedžius ir daržoves autoriai rekomenduoja auginti.
• Kaip išvengti beskonės eklektikos kuriant sodo dizainą.
• Apie augalus tvenkiniams, baseinams, akmeninėms sienelėms, gyvatvorėms ir pavėsinėms.
• Kaip suplanuoti gėlyną, tradicinį darželį ir ką jame auginti.
• Apie gėlių derinimą pagal aukštį, spalvas, tekstūrą, formas: pagelbės gėlynų schemos.
• Kaip paruošti vietą nedideliam daržui ir kiek žemės skirti norimiems auginti augalams.
• Kokioje dirvoje auginti prieskoninius augalus, kad jie būtų kvapesni.
• Apie retesnius, įdomesnius augalus, pavyzdžiui, abrikosus, aktinidijas, šilauoges ir pan.
• Kada į lauką išnešti kambarinius augalus ir kaip juos prižiūrėti lauke, komponuoti.
• Gėlės, daržovės ir prieskoniniai augalai viename plote – ir šiuolaikiška, ir efektinga.

Pritaikykite ekspertų patarimus, dirbkite ir ilsėkitės sode, darže ar gėlyne kurdami jaukią aplinką.

Lietuvių autoriai, remdamiesi profesine ir asmenine patirtimi, parodys sodininkams, daržininkams ir gėlininkams, kad rūpintis gražia aplinka, užsiauginti gėrybių yra malonus, daug pastangų nereikalaujantis užsiėmimas. Sužinosite apie dizaino tendencijas, tradicinių ir netradicinių gėlynų formavimo principus, rasite patarimų, kur, ką ir kaip auginti, informacijos apie keistus ir įdomius augalus, jų priežiūrą, kaip kovoti su kenkėjais ekologiškomis priemonėmis, perspėjimų, kokių augalų reikėtų vengti, kad nepakenktumėte sau ir aplinkai.2021-04-20

Ši knyga knyga naudinga norintiems sužinoti sodo, daržo ir gėlyno priežiūros gudrybių. Čia gausu nuotraukų, dar geriau atspindinčių ką kaip daryti.

2021-04-16

Informatyvi, šiuolaikiška knyga. Rekomenduoju visiems, kas mėgsta suleisti rankas į žemę ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Aurelija Malciūtė, Irena Burneckienė, Rita Mikaliūnaitė, Zigmantas Gudžinskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Malciūtė, Irena Burneckienė, Rita Mikaliūnaitė, Zigmantas Gudžinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sodas, daržas, gėlynas lengvai. Ilsėkimės dirbdami, mėgaukimės ekologiškomis gėrybėmis ir sveika aplinka" perkama kartu