0

Sodybų tuštėjimo metas

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-06 Vida

Tai viena iš knygų,kurias kas keletą metų vis perskaitau iš naujo.Labai gera knyga.

Informacija

Sodybų tuštėjimo metas


2020-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sodybų tuštėjimo metas" aprašymas

Gausios ir įvairialypės J. Avyžiaus (1922–1999) prozos visumoje romanas „Sodybų tuštėjimo metas" (1970) labiausiai išsiskiria kaip esmines tautos egzistencijos problemas keliantis kūrinys. Epinis pasakojimas čia ypač dera su psichologizmu ir apmąstymų aistra. Romane atskleista svetimųjų priespaudos ir tautos išlikimo pastangų priešprieša buvo naujas reiškinys sovietinio romano raidoje. Kūrinys kartu paliudija ribotas talentingo rašytojo galimybes kelti jautrius klausimus režimo sąlygomis.

Knygoje taip pat publikuojamas Renatos Šerelytės straipsnis „Būti žmogaus, o ne ideologijos pusėje".

2020-05-06

Tai viena iš knygų,kurias kas keletą metų vis perskaitau iš naujo.Labai gera knyga.

2019-10-13

2019-03-26

geras labai romanas

Parašykite atsiliepimą apie "Sodybų tuštėjimo metas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sodybų tuštėjimo metas, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Avyžius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Avyžius su knyga Sodybų tuštėjimo metas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sodybų tuštėjimo metas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Avyžius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sodybų tuštėjimo metas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sodybų tuštėjimo metas" perkama kartu