⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sofijos pasaulis (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-09-25 otilija

Nors pirkau knyga su defektais tačiau jie buvo netgi nepastebimi.Ir pati knyga nuostabi


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.69 SoldOut

Knygos "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs arba įplyšęs knygos viršelio kampas).

1990-ieji. Sofijai – keturiolika, ji gyvena Norvegijoje su savo mama. Vieną dieną grįžusi iš mokyklos pašto dėžutėje ji randa laišką. Jame klausiama – „kas tu?“ ir „iš kur atsirado pasaulis?“ Pamažu Sofija įsitraukia į klausimų ir atsakymų žaidimą ir nejučia tampa filosofo Alberto Knokso mokine. „Sofijos pasaulis“ – filosofijos istorija, papasakota romano forma. "Sofijos pasaulis" ne tik apibūdina atskiras filosofijos mokyklas, bet ir parodo kaip laikui bėgant keitėsi žmonių požiūris į pasaulį, save, visuomenę, moralę ir kt. Sofija, žmogaus, kuris gimė ir auga dabar, pažįsta pasaulį, įgyja patirties, mąsto, keičiasi ir po truputį atskleidžia žmogaus minties istoriją.

Knyga „Sofijos pasaulis“ pasakoja filosofijos istoriją nuo ikisokratikų iki Jeano Paulio Sartre’o. Sofija kelia ir sprendžia vis naujus klausimus, o jų tik daugėja. Abu romano veikėjai – Sofija ir Albertas – nuolat gauna paslaptingus raštelius, skirtus visai kitai mergaitei, vardu Hilda. Kas ji ir iš kur atsiranda tie laiškai? Kad atsakytų į šiuos klausimus, Sofija turi pasitelkti visas savo įgytas filosofijos žinias. Tačiau padėtis gerokai sudėtingesnė nei atrodė iš pradžių. Klausimus apie pasaulio pradžią keičia klausimai apie jo ateitį.

Norvegų rašytojo Jostein Gaarder „Sofijos pasaulis“ – įtemptas pasakojimas, kupinas galybės kultūrinių ir istorinių kontekstų. Knygą galima laikyti “įvadu į mąstymą“ ir pamoka, kaip kelti klausimus bei rasti atsakymą į juos. Fantastiniai siužeto elementai, tokie kaip „Alisos Stebuklų šalyje“ herojai ar mąstančios „Lego“ kaladėlės, praturtina romaną ir suteikia jam žaismingumo – taip patraukliau svarstyti amžinuosius žmogaus būties klausimus.

Knygos autorius Jostein Gaarder yra įgyjęs skandinavų kalbų ir teologijos išsilavinimą. Prieš imdamasis plunksnos, jis dirbo mokytoju Bergeno vidurinėje mokykloje. Šiandien jis žinomas kaip pilietinis aktyvistas, daugiausiai dėmesio skiriantis ekologijai. Paklaustas, ar šiandien rašytų „Sofijos pasaulį“ kitaip, jis teigė, kad daugiau dėmesio skirtų sutarimo tarp kartų klausimui ir planetos išsaugojimui. Jostein Gaarder apdovanotas keliomis Norvegijos literatūros premijomis, taip pat Norvegijos valstybiniu šv. Olavo ordinu.

„Sofijos pasaulis“ skaitytojus pasiekia daugiau nei 60 kalbų, parduota daugiau nei 40 milijonų šios knygos egzempliorių. 1998-2013 m. buvo įsteigta Sofijos vardo premija, skiriama už įvairias aplinkosaugines iniciatyvas. Romanas tapo filmu, televizijos serialu, taip pat stalo bei kompiuteriniais žaidimais.


  • Pavadinimas originalo kalba: Sofies verden
  • Autorius: Jostein Gaarder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663253-BR
  • Vertėjas: Eglė Išganaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: norvegų

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-25

Nors pirkau knyga su defektais tačiau jie buvo netgi nepastebimi.Ir pati knyga nuostabi

Parašykite atsiliepimą apie "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)", kurį pristato Jostein Gaarder. Siūlome ne tik išsamų "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jostein Gaarder. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sofijos pasaulis (knyga su defektais)" perkama kartu