0

Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 18,61 €*
Sutaupote: 11.62 € (63%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 18x25, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786094010460

2021-02-28 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)" aprašymas

Monografijoje "Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)" apibūdinami įvairūs sutartinių sinkretizmo aspektai, nagrinėjama šokamųjų ir žaidžiamųjų sutartinių užrašymo bei tyrimo istorija, aptariami kai kurie bendrojo požiūrio į sutartines klausimai, išsamiai analizuojama 20 rekonstruotų šokimo (žaidimo) būdų. Pateikiamos schemos, melodijos, archyvinės nuotraukos, literatūros sąrašas, sutrumpinimai, choreografinių sutartinių užrašymus apibendrinanti lentelė, trys rodyklės (asmenvardžių; geografinė; sutartinių, ratelių ir žaidimų pavadinimų), monografijos santrauka anglų kalba, DVD priedo turinys (lietuviškai ir angliškai).

Monografiją papildo DVD priedas, kuriame pateikiamos vaizdinės kai kurių sutartinių šokimo ar žaidimo būdų iliustracijos

Parašykite atsiliepimą apie "Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD), kurią skaitytojams dovanoja Dalia Urbanavičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Urbanavičienė su knyga Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Urbanavičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šokamosios ir žaidžiamosios sutartinės (su DVD)" perkama kartu