0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga

Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga" aprašymas

Penktąją „Ledo ir ugnies giesmės“ knygą – „Šokis su drakonais“ autorius padalijo į dvi dalis. Pirmojoje iš jų – „Sapnai ir dulkės“ toliau pasakojami įvykiai, prasidėję po „Kardų audros“, tik dabar veiksmas nukeliamas į Šiaurę, į Juodąją pilį prie Sienos, ir kitapus Siaurosios jūros.

Tirionas Lanisteris, nužudęs savo tėvą ir neteisingai apkaltintas, pabėga iš Karaliaus Uosto, o už jo galvą sesuo, karalienė Sersėja, pažada lordo titulą.

Pavainikis Vinterfelo lordo Edardo Starko sūnus, Jonas Snou, prie Sienos išrenkamas Nakties sargybos lordu vadu. Bet jis turi priešų ir šiapus, ir anapus Sienos. Ar įstengs jis atsilaikyti prieš Tamsos galią, prieš grėsmę, kylančią iš Šiaurės?..

Atsiimti Geležinį sostą ir užvaldyti Vesterosą nepraranda vilties Stanis Barateonas, bet jam teks kovoti ir su magiškomis Šiaurės galiomis, ir su išdaviko Dredforto lordo Ruzo Boltono užmačiomis.

O rytuose jau užauginusi drakonus Daneiris Targarien iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti valdžią iš sapnų ir dulkių pastatytame mieste, kurį apgula įtūžusių vergvaldžių kariuomenės, – šie keršija karalienei, kam išlaisvino vergus miestuose prie Vergų įlankos. Ir kas bus, kai pas ją atskubės net keli pretendentai į jos ranką ir širdį?.. Bet gal iš tiesų jie tik geidžia jos drakonų ir trokšta dalytis su ja valdžia, kai ji atsikariaus savo tėvo sostą ir Vesterosą?..

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie laisvę, garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

Iš anglų k. vertė Jovita LiutkutėParašykite atsiliepimą apie "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga", kurią skaitytojams dovanoja George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar George R. R. Martin su knyga "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga" perkama kartu