Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-01-31 Aldona

Noriu įsigyti


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.99 SoldOut

Knygos "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija" aprašymas

Kelias visada yra, svarbu jį rasti ir juo eiti.


„Šokis su tamsa“
– aktoriaus Mariaus Repšio ir verslo konsultanto Karolio Petrylos knyga, kurioje jie atvirai prabyla apie savo patirtį sergant depresija ir pataria kaip dorotis su šia liga tiek ja sergantiems, tiek jų artimiesiems.

Du sėkmingi vyrai, kuriems, atrodo, nieko netrūksta. Tai veiklūs, aktyvūs ir puikiai gyvenantys žmonės, kurie nesiskundžia nei pinigų, nei dėmesio stoka. Tačiau abu prisipažįsta ilgą laiką gyvenę dvejopą gyvenimą - išoriniam pasauliui demonstravo linksmą nerūpestingumo kaukę, o viduje išgyveno tikrą emocinę tuštumą, lydimą apatijos, nerimo, agresijos, baimės ir minčių apie savižudybę. Jie gėdijosi savo būklės, negalėjo kontroliuoti savo nuotaikos ir savijautos.


Šiandien visuomenė apie depresiją kalba vis drąsiau ir atviriau. Vienas po kito prabyla žinomi žmonės, nevengiantys dalytis savo išgyvenimais apie šią sudėtingą ir iš pirmo žvilgsnio nepastebimą ligą. Jos dažnai neįvardija ir patys sergantieji, manantys, jog tai tėra slogi nuotaika, kuri praeis daugiau šypsantis, ilgiau užsibūnant darbe, pasislėpus sporto salėje, ar įsipylus taurę vyno. Kaip pasakoja Marius Repšys ir Karolis Petryla, depresija sergantis žmogus pats nesupranta, kas su juo darosi. Todėl su ja susidūrus tenka išmokti daugybės svarbių dalykų. Knyga išmokys atskirti, kur yra ta plona riba tarp depresijos ir nuotaikos nebuvimo ar, tiesiog, tingėjimo.


Knygoje „Šokis su tamsa“ skaitytojas neras patarimų daugiau šypsotis, keisti požiūrį ir teigiamai žiūrėti į ateitį... nes tai nepadeda. Depresija sergantys žmonės kartais tiesiog fiziškai negali šypsotis. Marius Repšys ir Karolis Petryla pasidalins savo patirtimi ir atvirai papasakos apie save, juos kamavusias bėdas ir būdus, kuriais jie gelbėjosi iš tamsos. Tiems, kurie gyvena lydimi depresijos, knyga galbūt padės kovoti su liga ir patars kur kreiptis profesionalios pagalbos (ir kodėl tai daryti būtina). 


Knygą „Šokis su tamsa“ verta perskaityti ir depresija sergančių žmonių artimiesiems, ir gydytojams, ir pedagogams. Pastariesiems knyga padės pastebėti ir užmegzti ryšį su depresija sergančiais mokiniais.


Marius Repšys – teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas. Vilniuje gimęs ir augęs aktorius žiūrovams pažįstamas iš filmų „Redirected“, „Gautas iškvietimas“, „Šventasis“ bei kitų. Jis vaidina Nacionaliniame dramos teatre, o jo pasirodymas Oskaro Koršunovo pastatyme „Išvarymas“ apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“. Kaip geriausias metų aktorius jis 2012 m. ir 2017 m. pelnė „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą.


Karolis Petryla – verslo konsultantas, teisininkas ir rašytojas, išleidęs ne tik dalykinių knygų, bet sukūręs ir keletą grožinės literatūros kūrinių („Vagis mokykloje“, „Tiesiai iš vyrų širdies“). Karolis Petryla yra Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungos „Epilė“ prezidentas.


Kiti taip pat domėjosi


2020-01-31

Noriu įsigyti

Parašykite atsiliepimą apie "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Karolis Petryla, Marius Repšys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karolis Petryla, Marius Repšys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šokis su tamsa: pasakojimas apie patirtį sergant depresija" perkama kartu