0
Šoko doktrina
11.56 OutOfStock

Šoko doktrina

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2017-02-02 Vilius

Itin vertinga knyga. Žinoma, kaip ir kitos šios autorės knygos ir paskaitos.

Informacija

Šoko doktrina

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 556
  • ISBN ar kodas: 9789955640875

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knygoje "Šoko doktrina", remiantis kelių pastarųjų dešimtmečių pavyzdžiais, nuosekliai tyrinėjama, kaip neoliberalią ideologiją išpažįstantys reformatoriai bei politikai panaudoja socialinį ir ekonominį šoką savo tikslams pasiekti. Dėl globalaus kapitalizmo pažadėtos "šviesios ateities" sunaikinama socialinė ir ekonominė infrastruktūra, sutrypiamas kelių kartų ir ištisų regionų žmonių gyvenimas. Kūrinys iškart tapo bestseleriu ir sulaukė aštrios kritikos, taip pat buvo priskirtas prie svarbiausių XXI a. knygų apie ekonomiką ir pavadintas įtikinama studija apie tamsiąją kapitalizmo prigimtį. Ši knyga paskatins kitaip pažvelgti į daugelį dalykų, kurie per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje tapo mums tarsi "savaime suprantami".

Naomi Klein - jauna Kanados žurnalistė ir politikos apžvalgininkė, viena iš įtakingiausių dabartinių kairiosios politinės krypties mąstytojų. Rašo su plačiu mokslininkės užmoju bei įkarščiu. Šią autorę išgarsino 2000 m. išleista knyga "No Logo". Joje nagrinėjamas didžiųjų tarptautinių korporacijų prekių ženklų įsigalėjimas, monopolizuojant rinką ir užvaldant viešąją erdvę.

Už šią knygą Naomi Klein 2009 m. buvo apdovanota Warwick premija, kuri už geriausius darbus skiriama įvairių sričių autoriams.
2017-02-02 Vilius

Itin vertinga knyga. Žinoma, kaip ir kitos šios autorės knygos ir paskaitos.

2010-03-24 Rimas

Gal kiek \"pritempta\" teorija, bet faktai šokiruoja. Labai įdomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu