0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -81%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 12.50 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-01 Ramūnas

Knyga patiko, parašyta įdomiai, užkabino nuo pat pradžių. Labai lengvai skaitosi. Įdomiai papasakotos įstorijos apie daugybę avantiūrų, iš kurių vienos buvo tik atskiri projektai, o kitos virto verslais.


2021-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija " aprašymas

Algimantas Jablonskas yra Lietuvos verslininkas ir ne vien mūsų šalyje gerai žinomos šokoladinės „AJ šokoladas“ įkūrėjas. Knygoje „Šokoladas su pipirais: mano verslo istorija“ jis atskleidžia pakilimus ir nuopolius kuriant naują ambicingą veiklą ir prekinį ženklą.

„AJ šokoladas“ – sėkmingas ir saldus verslas, Lietuvoje veikiantis jau daugiau nei penkiolika metų. Algimantas Jablonskas tiek pats valdo keletą šio vardo šokoladinių, tiek yra perdavęs vadovavimą franšizės pagrindu. Knygoje autorius pasakoja apie pirmuosius savo, kaip verslininko, žingsnius. Jis išmėgino statybų, restoranų, žuvų verslus, kol galiausiai apsistojo ties kokybišku rankų darbo šokoladu. Ši veikla taip pat klostėsi su pakilimais bei nuopoliais. Rašydamas „Šokoladas su pipirais: mano verslo istorija“ autorius nestokojo humoro jausmo bei į save nukreiptos ironijos.

Prieš septyniolika metų idėją atidaryti prabangaus ir kokybiško šokolado parduotuvę Algimanto Jablonsko draugai sutiko kiek skeptiškai. Ar tikrai to reikia lietuviams? Tačiau verslininkas buvo linkęs rizikuoti. Kurti verslą visada buvo sudėtinga, bet anuomet šiame kelyje pasitaikydavo dar mažiau kelrodžių.

Algimantas kalba ir apie klaidas, ir jų sprendimus. Autorius pasakoja, kad sėkmingai pradėta veikla greitai susidūrė su sezoniškumu – vasarą šokoladinės ištuštėdavo. Teko apgalvoti situaciją ir kažką keisti. Taip parduotuvių asortimente atsirado šokoladiniai tortai, karšti gėrimai bei šokoladiniai ledai. Vėliau įrengtos vietos prisėsti ir šie nedideli pokyčiai lėmė sėkmingą, nuo sezono nepriklausomą, veiklą.

Algimantas Jablonskas dalinasi ir kitais pasiteisinusiais arba nevykusiais sprendimais. Pavyzdžiui, jis atskleidžia, kokia svarbi verslo sėkmei yra šokoladinės vieta. Ir kartais sunku numanyti, kodėl populiarioje gatvėje įsikūrusi kavinė nesulaukia lankytojų.

Šiomis dienomis pasaulį purto ekonominiai sukrėtimai, tad knyga, kuri kalba apie verslo sėkmės formulę yra kaip niekada svarbi.

„Šokoladas su pipirais: mano verslo istorija“ perduoda autoriaus patirtį ir atskleidžia, kokios svarbios yra verslininko asmeninės savybės, kad tam tikrus dalykus nulemti gali atsitiktinumai bei lemtingi susitikimai. Ne visus atsakymus įmanoma rasti verslo vadovėliuose, o Algimantas Jablonskas teigia, kad netradiciniai sprendimai neretai pasiteisina.

Algimantas Jablonskas – sėkmingas verslininkas, „AJ šokoladas“ kompanijos įkūrėjas. Daugelis saldainių receptų šokoladinėje yra sukurti paties savininko.


  • Autorius: Algimantas Jablonskas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664823

2021-07-01

Knyga patiko, parašyta įdomiai, užkabino nuo pat pradžių. Labai lengvai skaitosi. Įdomiai papasakotos įstorijos apie daugybę avantiūrų, iš kurių vienos buvo tik atskiri projektai, o kitos virto verslais.

2020-12-13

Prasta knyga apie nieką. Va, jei rašytojui (kuris sudėjo Jablonsko pasakojimą į knygą) Jablonskas papasakotų apie savo mamą: kaip ji dirbo tarybiniais laikais benzino kolonėlėj ir kiek ji rublių (mažiausiai 200) per pamainą nuvogdavo nuo vairuotojų. Jei tiesiai šviesiai įvardintų-taip, tik savo mamos ir jos turtų bei pažinčių dėka (o ne kažkokių atsitiktinimų) esu tas, kas esu? Tuomet gal ir knyga būtų vertingesnė-tikresnė. ...O dabar ką-primityvūs makaronų kabinimai tiems, kas nežinojo Algimučio ir jo mamos (irgi keitusios vyrus kaip tapkes) senais gerais tarybiniais laikais.

Parašykite atsiliepimą apie "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Algimantas Jablonskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Jablonskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija " perkama kartu