0

Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą)

Informacija

Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090305850

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą)" aprašymas

Seidė Metjus jau daug metų beviltiškai įsimylėjusi savo viršininką. Pagaliau dėl savo pačios laimės ji ryžtasi nuo jo atsitolinti. Tačiau likimas jiedviem yra parengęs kitokį scenarijų: vos Seidė pasiprašo atleidžiama iš darbo, Etanas Hartas, šeimos šokolado įmonės vadovas, netikėtai gauna globoti mažą mergaitę. Dabar jam labiau nei bet kada reikia patikimos padėjėjos. Seidė negali Etano palikti bėdoje. Tačiau kai tenka apsigyventi gretimuose kambariuose, slapta rusenusios kibirkštėlės gali ir suliepsnoti!

Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą), kurią skaitytojams dovanoja Maureen Child. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Maureen Child su knyga Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maureen Child. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šokoladinės vilionės (Aistra) (2 už 1 kainą)" perkama kartu