0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Solfedžio pagrindai ir užduotys III klasei (su CD)

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 4.70 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Solfedžio pagrindai ir užduotys III klasei (su CD)" aprašymas

„Solfedžio pagrindai ir užduotys III klasei“ tęsia muzikos teorijos kursą specialiųjų muzikos mokyklos pradinių klasių mokiniams. Leidinyje pateikiamas išsamus muzikos teorijos žinių kursas, integraliai sujungiantis visas dalyko veiklos sritis: ritmavimą, intonavimą, muzikos klausymąsi, atpažinimą ir jos fragmentu užrašymą.

Pratimai ir užduotys, kartojimo klausimai ir įsivertinimo kriterijai parengti taip, kad padėtų formuoti muzikinį raštingumą, muzikinę klausą, ritmo bei dermės pojūtį, intonavimo ir solfedžiavimo įgūdžius, gebėjimą klausytis ir užrašyti pažįstamus ritminius ir melodinius darinius.

Mokomoji medžiaga išdėstyta temomis, kurios pagal apimtį gali būti skirtos vienai ar kelioms pamokoms, priklausomai nuo mokiniu gebėjimų ir pasiekimo lygių. Mokiniai supažindinami su pagrindinėmis muzikos teorijos sąvokomis, teorija iliustruojama pavyzdžiais. Prie leidinio pateikiama kompaktinė plokštelė su muzikos kūrinių fragmentais ritminiams diktantams.Parašykite atsiliepimą apie "Solfedžio pagrindai ir užduotys III klasei (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 1-3 kl.


Dažnai su "Solfedžio pagrindai ir užduotys III klasei (su CD)" perkama kartu