TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.73 SoldOut

Knygos "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu" aprašymas

Solfedžiavimui skirti liaudies muzikos pavyzdžiai yra surinkti iš įvairių folklorinių rinkinių, dainynų bei solfedžio vadovėlių. Atliekant liaudies melodijas nėra būtina diriguoti, pakanka aiškios ritminės pulsacijos. kai kurias melodijas ne tik tikslinga solfedžiuoti natomis, bet ir dainuoti, pritaikius tinkamą skiemenį. Dainuojamus pratimus iš pradžių vertėtų paanalizuoti derminiu pagrindu, nustatyti toniką, atkreipiant dėmesį į ritmą, tempą, o sudėtingesnius melodinius vingius, šuolius ar ritmo grupes atlikti atskirai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu", Gražina Misiukevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Misiukevičienė su knyga "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Misiukevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Solfedžio pratybos liaudies muzikos dermių pagrindu" perkama kartu