0

Sonata saksofonui b-mol ir vargonams

Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sonata saksofonui b-mol ir vargonams

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9790599981811

2020-10-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sonata saksofonui b-mol ir vargonams" aprašymas

Natos.

Parašykite atsiliepimą apie "Sonata saksofonui b-mol ir vargonams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natos ir dainynai

Saulius Šiaučiulis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sonata saksofonui b-mol ir vargonams, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sonata saksofonui b-mol ir vargonams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sonata saksofonui b-mol ir vargonams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sonata saksofonui b-mol ir vargonams? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Šiaučiulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sonata saksofonui b-mol ir vargonams" perkama kartu