0

Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga

  • Serija: Ledo ir ugnies giesmė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 640
  • ISBN ar kodas: 9786090105375

2021-01-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga" aprašymas

Sostų žaidime – pergalė arba mirtis!

„Žiema artėja…“ – rūstūs, negandas pranašaujantys žodžiai, įrašyti Edardo Starko, Vinterfelo lordo ir Šiaurės sergėtojo šeimos herbe. Septynios karalystės, prieš tris šimtus metų krauju ir ugnimi suvienytos drakonų karaliaus Eigono Užkariautojo, išgyvena apgaulingos ramybės laikus. Drakonai mirė, o kartu su jais sunyko ir galinga ilgamečių karalių Targeirinų giminė. Dabar Geležinį sostą – Septynių karalysčių valdžios simbolį –užgrobęs karalius Robertas Barateonas. Ir jis atvyksta į Vinterfelą prašyti Edardo Starko, vaikystės draugo ir maišto kovų bendražygio, tapti karaliaus patarėju.

Taip prasideda pirmoji „Ledo ir ugnies giesmės“ dalis „Sostų žaidimas“. Rašytojas George‘as R. R. Martinas sukūrė nepaprastą fantasy knygų seriją: jo vaizduotėje gimė iki mažiausių smulkmenų apgalvotas pasaulis. Su sava istorija, mitologija, religija, netgi gamtos dėsniais. Iš pirmo žvilgsnio Septynių karalysčių gyvenimas skaitytojams primins viduramžių feodalinę santvarką: pilyse šeimininkauja lordai, riteriai kaunasi turnyruose, kilmingos damos ištekinamos dar nesulaukusios pilnametystės. Magijos nuojauta sklando ore, tačiau įsitraukus į septynių didžiųjų šeimų intrigų verpetą galima ir pamiršti, kad kažkada šiame pasaulyje skraidė drakonai, kad Šiaurėje stūksanti ledo Siena gina Septynias karalystes nuo paslaptingųjų Kitų, o lordo Edardo Starko vaikai augina paskutiniuosius didvilkius. Garbė, šeima, meilė, kova dėl valdžios ir kerštas – svarbiausi Septynių karalysčių kilmingųjų gyvenimo varikliai.

Vos pasirodžiusi fantastinės epopėjos „Ledo ir ugnies giesmė“ pirmoji knyga „Sostų žaidimas“ tiek iš skaitytojų, tiek iš kritikų sulaukė puikių įvertinimų. Romanas laimėjo ne vieną premiją ir buvo nominuotas geriausio pasaulyje fantasy kūrinio apdovanojimui.

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ vadinamo George’o R. R. Martino knygomis susidomėjo ir televizijos gigantė HBO. Buvo sukurtas 2011 m. metų sensacija tapęs televizijos serialas „Sostų žaidimas“.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Tapinienė

Parašykite atsiliepimą apie "Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginė fantastika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga, kurią skaitytojams dovanoja George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar George R. R. Martin su knyga Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sostų žaidimas. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga" perkama kartu