0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 1,90 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu" aprašymas

Šią stebuklingą knygelę vaikai iš tikrųjų galės spalvinti be dažų. Tereikės knygelėję pridėtą flomasterį pripildyti vandens ir piešti. Netikite? Būtinai pabandykite! Galite piešti ir vandenyje pamirkytu teptuku. Be to, vaikai ne tik susipažins su MIŠKO gyvūnais ir gamtos gėrybėmis, bet ir galės minti mįsles (įminimus rasite šoniniuose laukeliuose), įveikti greitakalbę, išmokti skaičiuotes. Linkime malonių įspūdžių!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 25x23, mikšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955227342

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimas vandeniu

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalviname be dažų. Miške. Su vandens flomasteriu" perkama kartu