0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.29 SoldOut
Knygos "Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas" aprašymas
Gėlės puošia, vilioja spalvomis, užburia kvapais. Liesdamos jų žiedlapius, mėgaujamės švelnumu ir trapumu, o tikrieji pojūčių gurmanai šiomis gražuolėmis pamalonina net skonio receptorius. Gėlės, be abejo, padeda išreikšti jausmus. Net jei žiedai driekiasi baltame popieriuje, o gyvybę jiems suteikia spalvoti pieštukai.
Galbūt vienoms gražiausiomis spalvomis pražysiantys šios knygos "Spalvingas gamtos sapnas.
Žydėjimas"
puslapiai taps smagiu laisvalaikio leidimo būdu, kitoms suteiks naudos sveikatai. Juk ne paslaptis, kad meno terapija padeda nusiraminti, palengvinti fizinius skausmus, pažinti save ar tiesiog išlaisvinti kūrybiškumą. Tad nevaržykite savęs ir kurkite.
O kad šios malonios akimirkos būtų dar naudingesnės, antrojoje „Spalvingo gamtos sapno“ knygoje siūlome paskaityti įdomių tekstų apie gėles, patyrinėti jų sąsajas su Zodiako ženklais. Išlieti jausmus spalvinant, patirti daugelio pamirštą atradimo džiaugsmą jungiant taškus, kurie pamažu virsta akį glostančiais meno kūriniais.
Taip pat pasigaminti spalvingų atvirukų, puošnių knygų skirtukų skaitomiems puslapiams pažymėti, o kantriausioms – ne tik nuspalvinti, bet ir iš popieriaus išlankstyti mėgstamų gėlių žiedus.

Linkime malonaus ir prasmingo laiko skaitant, spalvinant, kuriant!


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

Laura Simonavičienė, Gintarė Stanislovaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laura Simonavičienė, Gintarė Stanislovaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas" perkama kartu