0

Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 0,79 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (61%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 14
  • ISBN ar kodas: 9789955225195

2020-12-31 0.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis" aprašymas

ŠIOS KLASIKINĖS PASAKOS VISADA JAUDINA, ŽADINDAMOS VAIKAMS VAIZDUOTĘ, O TĖVAMS SUKELDAMOS PRISIMINIMUS. BE TO, KNYGELĖS PAGYVINTOS SPALVINIMO PAVEIKSLĖLIAIS IR LIPDUKAIS, TAD NUOBODŽIAUTI TIKRAI NETEKS. ŠIOS SERIJOS KNYGELES VERTA RINKTI, KAIP RENKAMOS DRAUGŲ NUOTRAUKOS AR SUVENYRAI.

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Spalvinimo ir skaitymo knygelė. Pinokis" perkama kartu