-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1,30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" aprašymas

Žodynėlis "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" paskatins vaikų domėjimąsi įvairiomis kalbomis, smagūs piešinėliai suteiks mokymosi džiaugsmą.

Ugdymo(si) priemonė "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" skirta priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, pedagogams.


  • Autorius: Natalija Rumianceva
  • Leidėjas: Raidynėlis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098116199

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis", kurį pristato Natalija Rumianceva. Siūlome ne tik išsamų "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Natalija Rumianceva. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalvinimo žodynėlis. Anglų-lietuviu-lenkų-rusų kalbomis" perkama kartu