-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.59 SoldOut

Knygos "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Spalvinimas pikseliais - smagus ir įdomus užsiėmimas, kuris padeda vaikui ugdyti kantrybę, kūrybiškumą ir lavina jo smulkiąją motoriką.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090503843-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvūnai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalvink pikseliais. Paukščiai (knyga su defektais)" perkama kartu