Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvink vandeniu. Laukiu šventės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.49 SoldOut

Knygos "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės" aprašymas

Jūsų rankose – magiška spalvinimo knygelė, kuriai nereikia jokių dažų ar pieštukų. Pasiimkite puodelį paprasto vandens ir teptuką. Sušlapintu teptuku braukite per pilkų taškelių plotą, ir spalvos pačios stebuklingai atsiras. Tai nuostabiausias spalvinimas, kokį tik jums teko regėti. Paslaptinga, netikėta ir gražu. Vandenį tepkite drąsiai – juodas fonas neleis atsiradusioms spalvoms pasklisti už piešinio.

Ši knygelė ne tik nustebins, bet ir išmokys vaiką

lavinti rankelę,
laikyti teptuką,
pažinti spalvas.

Ką reikia padaryti?

Merkti teptuką į vandenį.
Braukti per pilkų taškelių plotą.
Džiaugtis atsiradusiomis spalvomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimas vandeniu

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalvink vandeniu. Laukiu šventės" perkama kartu