0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-26 Gabija

Nu nuostabios šios knygelės, vaikams taip paprasta spalvinti, nereikia jokių dažų ir terlionių. Vandenuko, teptuko ir gimsta gražūs vaizdai!

Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai


2021-06-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai" aprašymas

Spalvink tik vandeniu ir teptuku! Jūsų rankose - magiška spalvinimo knygelė, kuriai nereikia jokių dažų ar pieštukų. Pasiimkite puodelį paprasto vandens ir teptuką. Sušlapintu teptuku braukite per pilkų taškelių plotą, ir spalvos pačios stebuklingai atsiras. Tai nuostabiausias spalvinimas, kokį tik jums teko regėti. Paslaptinga, netikėta ir gražu!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833862644

2021-04-26

Nu nuostabios šios knygelės, vaikams taip paprasta spalvinti, nereikia jokių dažų ir terlionių. Vandenuko, teptuko ir gimsta gražūs vaizdai!

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimas vandeniu

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalvink vandeniu. Linksmieji vabaliukai" perkama kartu