0

Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui

  • Nuolaida knygai -42%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 38x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786098090703

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui" aprašymas
„Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“ – tai žymių Lenkijos dailininkų Aleksandros ir Danieliaus Mizielinskių kurto pasaulinio bestselerio „Pasaulio atlasas“ tęsinys. Tik kontūrinius piešinius čia spalvina ne knygos autoriai, o patys vaikai.

Leiskitės į kelionę po nepažintus kraštus, pasaulio žemynus, jūras ir šalių kultūras. Aplankykite vandens turgų Tailande, įveikite Minotauro labirintą, įkopkite į Everestą, sukurkite japonų kimono raštą ir keliaukite po Lietuvos etnografinius regionus. Pažinkite pasaulį spalvindami ir piešdami!

„Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“ – kūrybinių piešimo ir spalvinimo užduočių knyga, kurioje pateikiama daugybė smagių žaidimų ir įdomių faktų apie pasaulio šalis, jų gyventojus, šventes. Šiame leidinyje rasite net 36 dėmesį prikaustančias užduotis, kurias atlikdami smagiai leisite laiką, mokysitės bei tyrinėsite pasaulį. Tad kiekvienas puslapis – tai proga pažadinti vaiko kūrybiškumą, plėsti žinias apie mus supantį pasaulį.

Knyga pagaminta taip, kad kiekvieną užduoties lapą galima išplėšti ir užduotis atlikti kartu su šeimos nariais ar geriausiais draugais. O jei sukurtas piešinys labai patiko – ir pasikabinti ant sienos.

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui, kurį parašė Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai. Siūlome ne tik išsamų Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui" perkama kartu