Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvų abėcėlė

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 12,07 €*
Sutaupote: 9,08 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalvų abėcėlė" aprašymas

Dainelės vaikams apie gamtą pasižymi trapiu švelnumu, motiniška meile, tačiau kartu neįtikėtina vidine jėga, nes parašytos ne dirbtinai, o iš tikros meilės.Poetė L. Vasiliauskaitė ir profesorius, ilgametis Dainų švenčių dirigentas, kompozitorius L. Abarius abu kilę iš Zarasų krašto, kuris ne veltui vadinamas Lietuvos Šveicarija. Ežerai, miškai, paukščių balsai, to krašto spalvos ir gamta turėjo įtakos jų kūrybinėms asmenybėms, panašiam grožio suvokimui.

 

"Be jokios abejonės - tai profesionalūs, saviti eilėraščiai. Ir paprasti, ir nebanalūs. Jų telkinys daro vientisumo įspūdį. Sviesi poezija, sukurta jaučiant adresatą."

Valentinas Sventickas, literatūros kritikas

 

"Pagrindinis eilėraščių bruožas - švelnus gerumas, vaiko akimis stebimas jaukios skambančios gamtos pasaulis."

Dalia Dubickaitė, poetė

 

"Poetės eilės išsiskiria iš kitų poetų eilių vaikams savitu įtaigiu originalumu, nuoširdumu ir muzikalumu."

Lionginas Abarius, kompozitorius

PRATARMĖ

PRATARMĖRinktinėje "Spalvų abėcėlė" pateikiame kūrinius įvairaus pajėgumo jaunių, jaunučių chorams, vokaliniams ansambliams su įvairių instrumentų pritarimu.

Kantatoje ir dainose skamba aukštaitiškos (ir Zarasų krašto) lietuvių liaudies dainų intonacijos, dermės. Tai padės dainorėliams geriau ir giliau suprasti liaudies dainų melodikos grožį.

Akompanimentai pateikiami tokie, kad juos galėtų atlikti patys moksleiviai.

Rinktinėje "Spalvų abėcėlė" pateikti kūriniai papildys jaunių, jaunučių chorų, vokalinių ansamblių ir "Dainų dainelės" dalyvių repertuarą.

Manome, kad ši rinktinė tiks ir vidurinėms, ir vaikų muzikos mokykloms.

Nuoširdžiai dėkojame docentui Dainiui Puišiui, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos choro dirigavimo katedros vedėjui, už rekomendaciją ir vertingas pastabas. Taip pat esame dėkingi "Krontos" leidyklos direktorei Jolantai Rimšienei, redaktorei Neringai Balčiūnaitei, dailininkei Kristinai Norvilaitei ir visam "Krontos" kolektyvui, taip pat kompozitoriui Faustui Latėnui, literatūros kritikui Valentinui Sventickui, poetei Daliai Dubickaitei, poetui Antanui A. Jonynui, kad palaikė, suteikė vilties ir padėjo nenuleisti rankų ilgame knygos išleidimo kelyje.

 

Laimutė Vasiliauskaitė Lionginas Abarius

  • Autorius: Laimutė Vasiliauskaitė
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 979070625324

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvų abėcėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Spalvų abėcėlė", Laimutė Vasiliauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laimutė Vasiliauskaitė su knyga "Spalvų abėcėlė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Spalvų abėcėlė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimutė Vasiliauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Spalvų abėcėlė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Spalvų abėcėlė" perkama kartu