0

Spalvų ir formų traukinukui

Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (5%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Spalvų ir formų traukinukui

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 23x11, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789955324584

2020-09-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spalvų ir formų traukinukui" aprašymas

Amžius: 3–7 metų vaikams.
Žaidėjų skaičius: 1–4 vaikai.

Žaidimo tikslas. Padėti vaikams išmokti skirti spal­vas ir daiktų formas; lavinti regimąją atmintį, loginį mąstymą ir kalbą.
Užduotis. Parinkti garvežiukui tinkamos spalvos ar formos daiktus, nupieštus ant vagonų.

Rinkinį sudaro: 12 kortelių su garvežiukais, 60 kortelių su vagonais.

Žaidimo variantai

1 variantas.
Išdalinkite vaikams po vienodą skaičių kortelių su garvežiu­kais. Paskui iš eilės rodykite korteles su va­go­nais, kurie veža skirtingus daiktus. Vaikai išsi­renka vagonus su daiktais, atitinkančiais ant garvežio pavaizduotas spalvas ir formas.

2 variantas.
Pasiūlykite vaikui išsirinkti tik tuos daiktus, kurie pa­našūs į skritulį (kvadratą, ovalą ir t. t.) arba yra tam tikros spalvos (žali, mėlyni, raudoni ir kt.).

3 variantas.
Išdėliokite ant stalo keletą skirtingų kortelių su vago­nais, pasiūlykite įsiminti. Paskui paprašykite jas užversti. Išimkite 1–2 korteles arba padėkite 1–2 naujas, sukeiskite jas vietomis. Paklauskite vaiko, kas pasikeitė.

Parašykite atsiliepimą apie "Spalvų ir formų traukinukui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spalvų ir formų traukinukui, kurį parašė Aistė Kvičiuvienė, Jūratė Šimkienė. Siūlome ne tik išsamų Spalvų ir formų traukinukui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Kvičiuvienė, Jūratė Šimkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spalvų ir formų traukinukui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spalvų ir formų traukinukui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Spalvų ir formų traukinukui" perkama kartu