0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvų taikymas interjere

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 8.39 SoldOut

Knygos "Spalvų taikymas interjere" aprašymas

Greičiausias būdas pakeisti kambario interjerą - jį perdažyti. Tačiau kaip suderinti spalvas, kad jos neatrodytų neskoninga teplionė? Kaip žinoti, kurios spalvos dera esant prislopintam apšvietimui ir kuri iš jų gali suteikti daugiau energijos?

Šioje knygoje "Spalvų taikymas interjere. Praktiniai patarimai interjero dizaineriams ir norintiems atnaujinti savo būstą"rasite daugiau negu 150 praktiškų patarimų ir naudingų idėjų, kurios pravers ir profesionaliems interjero dizaineriams, ir mėgėjui, norinčiam atnaujinti savo būstą.

Iš angų kalbos vertė Rita Kaminskaitė


  • Autorius: Anna Starme
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • Formatas: 17x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955061540

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalvų taikymas interjere"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Anna Starme pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Spalvų taikymas interjere", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Spalvų taikymas interjere" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Spalvų taikymas interjere" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Spalvų taikymas interjere"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anna Starme tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Spalvų taikymas interjere" perkama kartu