0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų

Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų" aprašymas

Kviečiame atsiversti šią spalvingą knygą ir apsilankyti ūkyje. Susipažink su ūkio gyventojais ir klausyk linksmų garsų. Tereikia paspausti paveikslėlį ir juos išgirsi.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830624

Parašykite atsiliepimą apie "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spausk ir klausyk. Kas ką veikia ūkyje. Su 30 tikroviškų ūkio garsų" perkama kartu