0

Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų

Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094830631

2020-12-31 14.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų" aprašymas

Kviečiame atsiversti šią spalvingą knygą ir pažinti įvairias mašinas. Tu ne tik sužinosi, kur jos važiuoja ir ką veikia, bet ir galėsi klausyti jų skleidžiamų garsų. Tereikia paspausti paveikslėlį ir juos išgirsi.

Parašykite atsiliepimą apie "Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Spausk ir klausyk. Kur važiuoja mašinos. Su 30 tikroviškų mašinų garsų" perkama kartu