⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų

Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų" aprašymas

Ši garsų knyga supažindins mažuosius skaitytojus su ūkio gyvenimu. Atsivertę ją palieskite pažymėtą paveikslėlių vietą ir gyvūnai prabils. Smagiai leiskite laiką skaitydami apie ūkio gyvūnus ir klausydami jų balsų.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 14
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229902

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos su garsais 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spausk ir klausyk. Triukšmingas ūkis. 60 gyvūnų balsų" perkama kartu