0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Specialieji matematinės analizės skyriai

Kaina internetu: 22,49 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 22.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Specialieji matematinės analizės skyriai" aprašymas

Vadovėlyje išdėstyti kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos, Furjė eilučių ir integralų, operacinio skaičiavimo ir lauko teorijos pagrindai ta apimtimi, kuri numatyta dalies inžinerinių specialybių studijų programose. Pateikiant pagrindines nagrinėjamų temų sąvokas ir teiginius, keliamas tikslas derintis prie technikos mokslų poreikių, kartu neprarandant matematinio griežtumo ir bendrumo. Knygoje pateikiami kuo paprastesni pavyzdžiai, o sudėtingesnius taikomojo pobūdžio uždavinius ir daugelį užduočių savarankiškam darbui numatyta spręsti pasitelkiant Maple ir Matlab matematinius paketus.

Leidinys "Specialieji matematinės analizės skyriai" skirtas technomatematikos, automatikos, elektronikos inžinerijos, telekomunikacijų inžinerijos, kompiuterių inžinerijos ir informacinių sistemų inžinerijos studentams. Šis vadovėlis taip pat gali būti naudingas Fundamentinių mokslų, Elektronikos, Mechanikos ir Statybos fakultetų magistrantams.Parašykite atsiliepimą apie "Specialieji matematinės analizės skyriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Specialieji matematinės analizės skyriai", kurią skaitytojams dovanoja Igoris Belovas, Mečislavas Meilūnas, Olga Suboč ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Igoris Belovas, Mečislavas Meilūnas, Olga Suboč ir kt. su knyga "Specialieji matematinės analizės skyriai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Specialieji matematinės analizės skyriai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Igoris Belovas, Mečislavas Meilūnas, Olga Suboč ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Specialieji matematinės analizės skyriai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Specialieji matematinės analizės skyriai" perkama kartu