0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Specialiojo ugdymo kaitos bruožai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.69 SoldOut

Knygos "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" aprašymas

Leidinys "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" skiriamas mokytojams, edukologijos specialybės studentams, specialiesiems pedagogams ir kitiems asmenims, kuriems rūpi Lietuvos mokyklos ateitis ir ypač vaikų, patiriančių mokymosi sunkumų, ugdymo reikalai.Parašykite atsiliepimą apie "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai", Jonas Ambrukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Ambrukaitis su knyga "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ambrukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Specialiojo ugdymo kaitos bruožai" perkama kartu