0

Specialybės kalba

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955195559

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Specialybės kalba" aprašymas

Vadovėlis „Specialybės kalba“ skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems pagal psichologijos ir sociologijos studijų krypčių studijų programas.
Leidinys "Specialybės kalba" parengtas pagal Mykolo Romerio universiteto specialybės kalbos dalyko programą.
Teorinė medžiaga išdėstoma septyniuose pagrindiniuose skyriuose, kurie yra apibendrinami kontroliniais klausimais ir praktinėmis užduotimis (pratimais).
Pirmame skyriuje supažindinama su bendrinės, valstybinės, specialybės ir profesinės kalbos sąvokomis, kalbos norminimo ir informaciniais šaltiniais, institucijomis, aprobuojančiomis valstybinės kalbos normas ir prižiūrinčiomis jų įgyvendinimą. Kiti skyriai skirti psichologijos ir sociologijos terminijos vartojimo klausimams: terminų tarčiai, kirčiavimui, rašybai, lietuviškų ir skolintų terminų vartosenos problemoms, specialybės terminų darybos ir tvarkybos principams, terminų konkurencinių formų ir sintaksinių jų konstrukcijų vartojimo aspektams. Dauguma pateikiamų pavyzdžių yra išrinkti iš psichologijos ir sociologijos mokslų mokomosios literatūros arba iš šnekamosios profesinės kalbos.
Leidinys "Specialybės kalba" skirtas ne tik aukštųjų mokyklų studentams, bet ir visiems, besidomintiems bendrinės lietuvių kalbos kultūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Specialybės kalba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Specialybės kalba, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Brūzgienė, Irena Elžbieta Čekmonienė, Aušra Žemienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Brūzgienė, Irena Elžbieta Čekmonienė, Aušra Žemienė su knyga Specialybės kalba jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Specialybės kalba patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Brūzgienė, Irena Elžbieta Čekmonienė, Aušra Žemienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Specialybės kalba palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Specialybės kalba" perkama kartu