0
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Specialybės kalba

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955195559

2020-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Vadovėlis „Specialybės kalba“ skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems pagal psichologijos ir sociologijos studijų krypčių studijų programas.
Leidinys "Specialybės kalba" parengtas pagal Mykolo Romerio universiteto specialybės kalbos dalyko programą.
Teorinė medžiaga išdėstoma septyniuose pagrindiniuose skyriuose, kurie yra apibendrinami kontroliniais klausimais ir praktinėmis užduotimis (pratimais).
Pirmame skyriuje supažindinama su bendrinės, valstybinės, specialybės ir profesinės kalbos sąvokomis, kalbos norminimo ir informaciniais šaltiniais, institucijomis, aprobuojančiomis valstybinės kalbos normas ir prižiūrinčiomis jų įgyvendinimą. Kiti skyriai skirti psichologijos ir sociologijos terminijos vartojimo klausimams: terminų tarčiai, kirčiavimui, rašybai, lietuviškų ir skolintų terminų vartosenos problemoms, specialybės terminų darybos ir tvarkybos principams, terminų konkurencinių formų ir sintaksinių jų konstrukcijų vartojimo aspektams. Dauguma pateikiamų pavyzdžių yra išrinkti iš psichologijos ir sociologijos mokslų mokomosios literatūros arba iš šnekamosios profesinės kalbos.
Leidinys "Specialybės kalba" skirtas ne tik aukštųjų mokyklų studentams, bet ir visiems, besidomintiems bendrinės lietuvių kalbos kultūra.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu