0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spėk, kas? (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.99 SoldOut

Knygos "Spėk, kas? (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Penki žmonės. Vienas kambarys. Trys valandos išsiaškinti, kuris iš jų žudikas. Visi jie yra įtariamieji. Žaidimo taisyklės paprastos, bet žaidimas sudėtingas. Trileris „Spėk, kas“ primins klasikines „užrakintų kambaryje“ istorijas, o įtampa čia pasieks neištveriamą karštį.

Debiutinis anglų rašytojo Chris McGeorge romanas – tai mistinis detektyvinis trileris apie grupę žmonių, atsidūrusių nežinia kur, nežinia kodėl. Tačiau vienas iš jų yra žudikas. Kuris? Tam išsiaiškinti duota labai nedaug laiko.

Vienuolikmetis Morganas Šepardas atskleidė mokytojos žmogžudystę, kurią visi laikė savižudybe. Žiniasklaida netruko Morganą Šepardą pakrikštyti šiuolaikiniu Šerloku Holmsu. Šią šlovę jis išnaudojo kaip nuolatinis televizijos detektyvas, padedantis išsiaiškinti tipiškas menkavertes pokalbių šou paslaptis – „kuris yra tikrasis tėvas“ arba „ar jis yra neištikimas“…

Tačiau vieną dieną viskas tampa kur kas rimčiau. Šepardas pabunda prirakintas prie lovos nematytame viešbučio kambaryje. Aplink jį pamažu bunda dar penki nepažįstamieji. Netrukus vonioje jie aptinka negyvėlį ir Šepardo laukia iššūkis – jam teks pasitelkti visus savo dedukcijos įgūdžius. Vienas iš kambaryje esančių žmonių yra žudikas. Kuris? Šepardas turi tris valandas išspręsti šią mįslę. Jeigu jam nepavyks - jie visi mirs.

Kuris?
Aktorius, padavėja, valytojas, aktorė, advokatas, studentė. Įtariami visi.
Kur?
Užrakinti kambaryje – išėjimo nėra ir jie neturi supratimo, kaip čia atsidūrė.
Kas?
Vonioje guli negyvas vyras, kurį jie visi pažinojo. Kažkuris iš jų jį nužudė.
Kodėl?
Jie turi tris valandas, kad išsiaiškintų, kas yra žudikas, kitaip visi mirs.

„Spėk, kas“ galėtų būti Agatos Kristi kūrybos rezultatas, jeigu rašytoja būtų bandžiusi sukurti pasakojimą apie interaktyvų pabėgimo žaidimą. Išradingas siužetas prilygsta klasikinėms „užrakintų kambaryje“ istorijoms, tačiau pasiduoda moderniam šiuolaikinių trilerių ritmui.

„Įspūdingas debiutas ir ženklas, kad vyks dideli dalykai“.
James Oswald, rašytojas, knygos „Natural Causes“ autorius

„Spėk, kas“ virte verda nuo intensyvaus klaustrofobiškumo. Kupinas įtraukiančių gudrybių ir netikėtų posūkių. Tai išradingas, įdomus ir visiškai įtraukiantis mistinis romanas“.
Adam Hamdy, rašytojas, knygos „Pendulum“ autorius.

Chris McGeorge – jaunas anglų rašytojas, neseniai baigė Kūrybinio rašymo (kriminalai/trileriai) studijas ir įgijo magistro laipsnį Londono Sičio universitete. Mėgsta žiūrėti filmus ir vaidina mėgėjų teatro trupėje. Gyvena Daramo mieste.


  • Autorius: Chris McGeorge
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663512-BR
  • Vertėjas: Vytautas Petrukaitis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Spėk, kas? (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Spėk, kas? (knyga su defektais)", Chris McGeorge. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chris McGeorge su knyga "Spėk, kas? (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Spėk, kas? (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris McGeorge. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Spėk, kas? (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Spėk, kas? (knyga su defektais)" perkama kartu