⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spindintis miestas (knyga su defektais)

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spindintis miestas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Nuoširdi ir jautri pasaka apie draugystę – „Spindintis miestas“ – pasakoja apie Peliuko ir Meškiuko kelionę į miestą, pavojus, nuotykius ir apie tai, kaip svarbu šalia turėti tikrą draugą.

„Aš turiu tave, o tu turi mane, todėl viskas bus gerai.“

Vieną dieną nuotykius mėgstantis Peliukas nusprendžia išvykti į nuostabų, šviesų nutviekstą, spindintį miestą. Iškeliauja jis kartu su savo geriausiu draugu Meškiuku. Mieste jie sutinka katę, kuri pasisiūlo jiems viską aprodyti ir supažindinti su miesto gyvenimu. Tačiau mieste ne viskas čia taip šviesu ir gražu, kaip atrodė iš tolo. Miestas, nors ir spindintis, slepia daugybę netikėtumų ir net pavojų... Peliukas supranta, kad tvirtas draugas čia jam reikalingesnis labiau nei jis galėjo įsivaizduoti.

„Spindintis miestas“ – tai istorija, pasakojanti apie nepakartojamą Peliuko ir Meškiuko draugystę, jų nuotykius ir jausmus. Kokiuose pavojuose atsidurs Peliukas ir Meškiukas? Ar kas nors išties draugams pagalbos ranką? Ar pavyks Peliukui ir Meškiukui rasti kelią namo?

Antroji istorija apie Peliuko ir Meškiuko nuotykius „Spindintis miestas“ tęsia pirmosios „Nuostabusis mėnulio žemėlapis“ sėkmę. Skaitytojus sužavėjo nuoširdi, kartais kiek naivi, bet visada ištikima veikėjų draugystė. Abiem knygoms nuostabias iliustracijas piešė David Litchfield.

„Spindintis miestas“ yra jautri, pamokanti istorija apie draugystę, bet taip pat ir apie sugebėjimą įvertinti tai, ką jau turi, dar daugiau – apie nepasitikėjimą tomis ryškiomis šviesomis ir grįžimą į paprastesnį, kaimišką gyvenimą.“
The Littlest Librarian

Teresa Heapy – anglų rašytoja, nuo 2009 metų pradėjo pati kurti knygas, iki tol dirbo redaktore leidykloje. Nusprendusi, kad nori pabandyti parašyti knygą, ji ėmė tai daryti visur – prie virtuvės stalo, kavinėse, sode. Ji kuria trumpas istorijas paveikslėlių knygoms, taip pat ilgesnes istorijas vyresniems vaikams. Mėgsta vaidinti, improvizuoti, kepti tortus, bėgioti, sodininkauti ir eiti į teatrą, taip pat mokosi groti ukulele. Gyvena Oksforde su vyru ir trimis vaikais.

David Litchfield pradėjo piešti būdamas mažas, tuomet kūrė komiksus savo vyresniems broliui ir sesei. Tuose komiksuose jis sujungė „Žvaigždžių karų“ ir Indianos Džounso istorijas. Jau vėliau jo darbai buvo spausdinami žurnaluose, laikraščiuose, knygose, ant marškinėlių. Yra surengęs savo darbų parodas Jungtinėje Karalystėje, JAV, Europoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spindintis miestas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spindintis miestas (knyga su defektais)", kurį pristato Teresa Heapy, David Litchfield. Siūlome ne tik išsamų "Spindintis miestas (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Teresa Heapy, David Litchfield. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spindintis miestas (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spindintis miestas (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spindintis miestas (knyga su defektais)" perkama kartu