0
Spindintis miestas
7.69 InStock

Spindintis miestas

Internetu: 7,69 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Spindintis miestas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x27, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094800535

7.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Nuoširdi ir jautri pasaka apie draugystę – „Spindintis miestas“ – pasakoja apie Peliuko ir Meškiuko kelionę į miestą, pavojus, nuotykius ir apie tai, kaip svarbu šalia turėti tikrą draugą.

 

„Aš turiu tave, o tu turi mane, todėl viskas bus gerai.“

 

Vieną dieną nuotykius mėgstantis Peliukas nusprendžia išvykti į nuostabų, šviesų nutviekstą, spindintį miestą. Iškeliauja jis kartu su savo geriausiu draugu Meškiuku. Mieste jie sutinka katę, kuri pasisiūlo jiems viską aprodyti ir supažindinti su miesto gyvenimu. Tačiau mieste ne viskas čia taip šviesu ir gražu, kaip atrodė iš tolo. Miestas, nors ir spindintis, slepia daugybę netikėtumų ir net pavojų... Peliukas supranta, kad tvirtas draugas čia jam reikalingesnis labiau nei jis galėjo įsivaizduoti.

 

„Spindintis miestas“ – tai istorija, pasakojanti apie nepakartojamą Peliuko ir Meškiuko draugystę, jų nuotykius ir jausmus. Kokiuose pavojuose atsidurs Peliukas ir Meškiukas? Ar kas nors išties draugams pagalbos ranką? Ar pavyks Peliukui ir Meškiukui rasti kelią namo?


Antroji istorija apie Peliuko ir Meškiuko nuotykius „Spindintis miestas“ tęsia pirmosios „Nuostabusis mėnulio žemėlapis“ sėkmę. Skaitytojus sužavėjo nuoširdi, kartais kiek naivi, bet visada ištikima veikėjų draugystė. Abiem knygoms nuostabias iliustracijas piešė David Litchfield.

 

„Spindintis miestas“ yra jautri, pamokanti istorija apie draugystę, bet taip pat ir apie sugebėjimą įvertinti tai, ką jau turi, dar daugiau – apie nepasitikėjimą tomis ryškiomis šviesomis ir grįžimą į paprastesnį, kaimišką gyvenimą.“

The Littlest Librarian

 

Teresa Heapy – anglų rašytoja, nuo 2009 metų pradėjo pati kurti knygas, iki tol dirbo redaktore leidykloje. Nusprendusi, kad nori pabandyti parašyti knygą, ji ėmė tai daryti visur – prie virtuvės stalo, kavinėse, sode. Ji kuria trumpas istorijas paveikslėlių knygoms, taip pat ilgesnes istorijas vyresniems vaikams. Mėgsta vaidinti, improvizuoti, kepti tortus, bėgioti, sodininkauti ir eiti į teatrą, taip pat mokosi groti ukulele. Gyvena Oksforde su vyru ir trimis vaikais.


David Litchfield pradėjo piešti būdamas mažas, tuomet kūrė komiksus savo vyresniems broliui ir sesei. Tuose komiksuose jis sujungė „Žvaigždžių karų“ ir Indianos Džounso istorijas. Jau vėliau jo darbai buvo spausdinami žurnaluose, laikraščiuose, knygose, ant marškinėlių. Yra surengęs savo darbų parodas Jungtinėje Karalystėje, JAV, Europoje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu