0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)


2021-05-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)" aprašymas
"Po to, kai 2008 m. R. Žumbakytės, J. Poderio, A. Kajėnienės, V. Mauricienės , A. Vainoro Sporto medicinos pagrindų vadovėlis pateko į skaitytojų rankas, pasirodė daug naujų studijų sporto medicinos klausimais, pagrįstų aukščiausio lygio įvairių specialybių specialistų naujausiais tarptautiniais sutarimais, be to, 2015 m. įsigaliojo nauja Pasaulinio antidopingo kodekso redakcija, o 2016 m kovo 31d. dienos šviesą išvydo naujas Olimpinio judėjimo medicinos kodeksas. 2011 m. vasario 28 d. pasirodė Lietuvos Sveikatos apsaugos ministro įsakymo „Sportuojančių asmenų sveikatos tikrinimo tvarka" naujas keitimas.
Atlikti nauji tyrimai sporto medicinos srityje ir sukaupta daug naujos informacijos, kuri iš esmės pakeitė požiūrį į kai kuriuos sportininko sveikatos sutrikimus, kuriems atsiradus keitėsi fizinio krūvio rekomendacijos, be to, pasikeitė požiūris į kai kuriuos sportininko mitybos aspektus, į maisto papildų bei skysčių vartojimo reikmes ir galimybes, pakitus aplinkos faktoriams. Laikui bėgant, dėl didžiulio tyri¬mų srauto ir sparčių pokyčių moksle vadovėlyje pateikta informacija tapo netiksli - visa tai skatino autorius greičiau taisyti netikslumus, neatitinkančius nūdienos sporto medicinos problemų sprendimo būdų.
Aukštos kvalifikacijos LSMU specialistų komanda iš naujo peržiūrėjo esamą vadovėlio informaciją ir pateikė ją naujesniu aspektu. Mes džiaugiamės galimybe pasidalyti mokslo ir savo praktikos žiniomis, kad ateinančios sporto medicinos gydytojų, kineziterapeutų ir kitų specialistų kartos kuo aiškiau suprastų sporto mokslo ir sporto medicinos, kaip kompleksinės medicinos dalies, žinių svarbą konsultuojant ir dirbant su fiziškai aktyviais žmonėmis."

Doc. dr. Renata Žumbakytė-Šermukšnienė


Parašykite atsiliepimą apie "Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Įvairios medicinos knygos

R. Žumbakytė, J. Poderys, A. Kajėnienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, R. Žumbakytė, J. Poderys, A. Kajėnienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sporto medicinos pagrindai (2-as leidimas)" perkama kartu