0

Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas

Informacija

Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkši viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 178
  • ISBN ar kodas: 9789955302100

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas" aprašymas

Įvairūs reikšmingi sprendimai priimami (ir jų padarinių patiriama) kasdien, tad tam tikros metodikos, arba anatomijos, išmanymas suteikia galimybę tai atlikti racionaliai ir skaidriai.

Knyga "Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas" skirta praktiniams sprendimų priėmimo įgūdžiams lavinti – dėstoma metodų esmė, matematinių skaičiavimų turinys ir procedūros, atskleidžiama konkrečių verslo bei viešojo valdymo organizacijų problemų sprendimo anatomija.
"Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas" - tai metodinė mokymo priemonė studijuojantiems akademinius vadybos, sprendimų priėmimo, veiklos tyrimo ir valdymo dalykus, galinti tapti privataus bei viešojo valdymo praktikų vadovu, padedančiu įgyvendinti projektus ir atlikti įvairaus pobūdžio kūrybines užduotis.

Parašykite atsiliepimą apie "Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Vedlūga, Birutė Mikulskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Vedlūga, Birutė Mikulskienė su knyga Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Vedlūga, Birutė Mikulskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sprendimų anatomija. Praktinių įgūdžių lavinimas" perkama kartu