0

Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis" aprašymas
Vadovėlyje nagrinėjami šeši operacijų tyrimo metodai: tiesinis programavimas, diskretusis programavimas, tinklinis planavimas, masinio aptarnavimo sistemos, lošimų teorijos metodai ir sprendimų medžiai.
Kiekvienas iš šių metodų aprašomas taip, kad jį galėtų suprasti ir taikyti studentai, vadovai ir kiti specialistai, kurie domisi operacijų tyrimų metodų galimybėmis grindžiant priimamus sprendimus.
Medžiaga išdėstyta itin paprastai, kad ją galėtų suprasti ir tie skaitytojai, kurie neturi specialaus matematinio išsilavinimo. Kiekviena tema nagrinėjama pasitelkus konkrečius pavyzdžius, parodoma, kaip galima formalizuoti skirtingas užduotis, kokiais metodais jas galima spręsti, kokios išvados išplaukia.
Vadovėlyje siūloma uždavinius spręsti pasitelkus kompiuterines programas, kurios leidžia daugiausiai dėmesio skirti ne skaičiavimams, o gautų rezultatų analizei keičiant pradinius duomenis. Tai ženkliai išplečia šių metodų taikymo sritis, įgalina palyginti skirtingus sprendimų variantus ir priimti pagrįstus sprendimus. Autorius tikisi, kad šis vadovėlis bus naudingas visiems, kas domisi operacijų tyrimų metodais.

Parašykite atsiliepimą apie "Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis, kurią skaitytojams dovanoja Stasys Puškorius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Puškorius su knyga Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Puškorius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sprendimų priėmimo teorija. Operacijų tyrimų metodai. Vadovėlis" perkama kartu