⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

SS specialioji Dirlewangerio komanda

Sudarė: Rolf Michaelis
1.5
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-28 Linas

Gal neskaitėte knygos anotacijos, todėl ir nusikalbate. Joje yra tame SS padalinyje tarnavusio kareivio pasakojimas. Negi norite pasakyti, kad "komunistuojanti padugnė" tarnavo esesininku?:)


2023-03-31 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "SS specialioji Dirlewangerio komanda" aprašymas

1940-aisiais Trečiojo reicho vadovybė nusprendė suburti specialų kovinį vienetą, sudarytą iš kalėjimuose ir koncentracijos stovyklose kalinčių brakonierių. Vadovauti šiam vienetui buvo paskirtas SS oberšturmfiureris Oskaras Dirlewangeris – praeityje už įvairius nusikaltimus teistas karininkas. Ilgainiui negausi specialioji komanda išsiplėtė iki nepilnos divizijos, o Dirlewangeris gavo oberfiurerio antpečius.

Iš brakonierių, o vėliau ir įvairių kriminalinių nusikaltėlių formuojamos pajėgos Baltarusijoje ir Lenkijoje paliko kruviną pėdsaką. Dirlewangerio smogikų kovinė vertė buvo menka, užtat ginkluotų nusikaltėlių gauja „pasižymėjo“ operacijose prieš tikrus ir tariamus sovietų partizanus, vykdė atvirą terorą prieš civilius, prievartavo, degino ir plėšikavo.

Ši Rolfo Michaelio knyga „SS specialioji Dirlewangerio komanda“ – tai atviras Dirlewangerio pajėgose tarnavusio kareivio, panorusio likti anonimu, pasakojimas.


  • Autorius: Rolf Michaelis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940224

Kiti taip pat domėjosi


2023-02-01

Tai jūs neskaitėte anotacijos. Komunistuojantys padugnės yra tie, kurie parašė jog, pvz, "nusikaltėlių gauja „pasižymėjo“ operacijose prieš <...> sovietų partizanus". Ar tik ne sovietiniai partizanai ir yra tie nusikaltėliai??? Šlovė Vermachtui, šlovė Vokietijai!

2023-01-28

Gal neskaitėte knygos anotacijos, todėl ir nusikalbate. Joje yra tame SS padalinyje tarnavusio kareivio pasakojimas. Negi norite pasakyti, kad "komunistuojanti padugnė" tarnavo esesininku?:)

2023-01-18

O jeigu tiksliau - VERMACHTUI IR VOKIETIJAI!

2023-01-18

Komunistuojančių padugnių tikslas yra, kaip sako vienas posakis - "tepti" tuo pačiu, kuo patys "smirdi". :) Amžina šlovė Vermachto ir Vokietijos kariams, laisvinusiems Europą nuo komunizmo!

Parašykite atsiliepimą apie "SS specialioji Dirlewangerio komanda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Rolf Michaelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "SS specialioji Dirlewangerio komanda", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "SS specialioji Dirlewangerio komanda" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "SS specialioji Dirlewangerio komanda" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "SS specialioji Dirlewangerio komanda"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rolf Michaelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "SS specialioji Dirlewangerio komanda" perkama kartu