0

Stalkeris (DVD)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-07-05 frankie

tai jau tikrai

Informacija

Stalkeris (DVD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Stalkeris (DVD)" aprašymas
Stalkeris – tai žmogus, vedantis savanorius į paslaptingą zoną, kurioje vyksta keisti ir nenumanomi dalykai. Režisierius tai paverčia kelione į žmogaus būties paslaptis.

Aktoriai: Anatoli Solonitsyn, Nikolai Grinko, Aleksandr Kajdanovsky, Alisa Frejndlikh, Natasha Abramova, Faime Jurno, Ye. Kostin, R. Rendi
Režisierius: Andrei Tarkovsky
Regionas: 2 regionas
Kalba / įgarsinimas: Rusų (Dolby Digital 5.1)
Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų
Vaizdo santykis: 16:9
Trukmė: 163 min.
2010-07-05

tai jau tikrai

2008-11-15

magiškas

Parašykite atsiliepimą apie "Stalkeris (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stalkeris (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Mistinis, mokslinis filma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mistinis, mokslinis filma su knyga Stalkeris (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stalkeris (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mistinis, mokslinis filma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stalkeris (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Stalkeris (DVD)" perkama kartu