0

Stalo sidabras


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Stalo sidabras" aprašymas

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato rinktiniai eilėraščiai iš 1988–2006 m. išleistų rinktinių. Eilėraščiai sudėti, pasak autoriaus, „nebūtinai chronologiškai ir nebūtinai taip, kaip buvo knygose“, kai kurie jo šiek tiek taisyti. Rinktinė išryškina poeto įvaizdį, artimą tradiciškai sampratai, – bendravimo, artumo, ilgesio būsenas, grožėjimąsi pasauliu, improvizacinio kalbėjimo eleganciją. Bemaž dviejų dešimtmečių kūrybos telkinys rodo nuotaikų kintamumą – tarp žaismės ir elegiškų spalvų, taip pat formų įvairovę, miesto erdvių prisijaukinimą.


Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Stalo sidabras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stalo sidabras, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga Stalo sidabras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stalo sidabras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stalo sidabras palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Stalo sidabras" perkama kartu