-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Stalo žaidimas „galvOK“

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-12-27


Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 32.79 SoldOut

Aprašymas

Stalo žaidimas „galvOK“, užkariavęs televiziją, radiją ir internetą, įgauna naują formą ir atkeliauja į savo gerbėjų namus. Dabar įdomūs, sukti, šmaikštūs ir mokslu paremti klausimai telpa vienoje dėžutėje. Šis žaidimas suteiks progą pasilinksminti, susiburti drauge ir lavinti erudiciją. Smagu rungtis ir dviese, ir didelėje kompanijoje (žaidimas skirtas: 2–12 žaidėjų). Galite žaisti su visa šeima, nes žaidimas tinka ir vaikams nuo 10 metų, ir suaugusiems.

Žaidimas „galvOK“ – tikras atradimas protmūšių ir viktorinų gerbėjams. Juk tai ne paprastas klausimų-atsakymų žaidimas, o kur kas daugiau! Autoriai atrinko tiek sudėtingesnius, tiek lengvesnius, tačiau visada įdomius ir smagius klausimus įvairiomis temomis. Kiekvienas žaidimo dalyvis gali sublizgėti savo erudicija priešininkų akyse, ir, tuo pačiu, išmokti daug naujų dalykų. Vis dėlto, vien proto miklumo neužteks – teks pasitelkti ir išmonę, kai į rankas paklius iš tiesų suktas klausimas.

Proto miklumą išbandysite, atsakinėdami į daugiau nei 300 klausimų, o protmūšio eigą paįvairins išmaniosios ir netikėtumo kortelės, bei 5 „galvOK“ superkortelės. Šis stalo žaidimas, be kita ko, yra originali dovanos idėja ne tik draugams, bet net ir jūsų viršininkui. Viktorinos dėžutė tikrai nedulkės lentynoje, bet taps puikia proga smagiai praleisti laisvą vakarą, kai norisi gerų emocijų ir šiek tiek parungtyniauti.

Tai – trumpas aprašymas, kviečiantis iš arčiau susipažinti su stalo žaidimu „galvOK“, leisiančiu smagiai praleisti laiką kartu su artimaisiais. Viktorinos autorių kolektyvas pasistengė nustebinti žanro gerbėjus įdomiais, suktais ir šmaikščiais klausimais. Priimkite šį iššūkį ir kurkite unikalų, kitokio protmūšio siužetą, tapę išskirtiniais jo veikėjais! Jeigu susidomėjote šia apžvalga, jums gali patikti ir kiti mūsų e. knygyne parduodami stalo žaidimai. Apsidairykite!

Žaidimą sudaro

Komponentai:

440 kortelių
Smėlio laikrodis
16 plokštumų kauliukas
24 taškų žetonai
Taisyklių knygelė

Per 300 klausimų ir:

55 išmaniosios kortelės
50 netikėtumo kortelių
5 „galvOK“ superkortelės

Žaidimas skirtas:

2–12 žaidėjų,
visai šeimai.

Žaidėjų amžius – nuo 10 metų. Žaidimo trukmė – 30 min.

Stalo žaidimas turi net 3 taisyklių versijas: pagrindines, su kauliuku ir netikėtumo kortelėmis bei išmaniąsias.

Žaidimo kūrybinė komanda: Rūta Čekenienė, Aistė Eidukaitytė, Šarūnas Ivaškevičius, Vytautas Kandrotas, Giedrė Karosaitė, Dalia Kasinskaitė-Ivanauskienė, Linas Savickas (LinasPubQuiz), Mindaugas Stasiulis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 32x22
  • ISBN ar kodas: 9789955652977

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-27

Parašykite atsiliepimą apie "Stalo žaidimas „galvOK“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Stalo žaidimai šeimai


Dažnai su "Stalo žaidimas „galvOK“" perkama kartu