0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD)

11,27 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD)


2021-06-30 11.27 InStock
Į krepšelį
Knygos "Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD)" aprašymas

Žinomas Lietuvos kompozitorius ir atlikėjas Linas Rimša savo kūryboje siekia apibendrinti įvairių žanrų ir stilistikų muziką, derinti nusistovėjusias tradicijas ir dar neegzistuojančius akustinius junginius. Vienas tokių atradimų – rusų tradicinės muzikos inspiruota siuita – "Senasis tikėjimas", kurios veiksme, be Lietuvos atlikėjų dalyvauja ir žymiausios Rusijos folkloro legendos: Vladimir Ivanov, Andrey Kotov, Sergey Starostin.Parašykite atsiliepimą apie "Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD), kurią skaitytojams dovanoja Linas Rimša, Arinuška. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Linas Rimša, Arinuška su knyga Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Linas Rimša, Arinuška. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Staraya vera/ Senasis tikėjimas/ Old faith (CD)" perkama kartu