0

Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo

  • Nuolaida knygai -36%
4.5
(4 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-27 Birutė

Informacija

Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786094840173

2021-01-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo" aprašymas

Amazon.com ir įtakingų skaitytojų pripažinta viena naudingiausių knygų apie startuolių kūrimą!

Dr. Donato Joniko "Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo" – knyga, kuri pirmiausiai buvo išleista anglų kalba ir tapo tikra savo žanro sensacija Amazon.com, jos teisės buvo parduotos net į arabų šalis, o Kanados ir kitų pasaulio šalių universitetai ėmė naudoti Donato knygą kaip mokomąją medžiagą. Nenuostabu: rašydamas knygą rinkodaros ekspertas dr. D. Jonikas pasirėmė net 1447 startuolių patirtimi visame pasaulyje ir išgrynino kriterijus ir veiksmų planą, kaip idėją išvystyti iki pelningo ir sparčiai augančio verslo.

Šių dienų inovatyvūs verslai dar vadinami startuoliais. Kad galėtų vadintis startuoliu, verslas turi būti ne tik inovatyvus, bet ir turėti potencialą greitai augti.

"Startuolio evoliucija" – praktinis vadovas šiuolaikiniam verslininkui, kaip kurti verslą dinamiškoje ir žaibiškai besikeičiančioje globalioje šių dienų rinkoje. Knyga pirmiausia buvo išleista angliškai ir susilaukė fenomenalios sėkmės – pateko į Amazon.com platformoje geriausiai parduodamų knygų TOP 5 net dviejose kategorijose, jos autorių kalbino Forbesir verslo žiniasklaida nuo Australijos iki JAV, kur ši knyga buvo pradėta naudoti kaip mokymo priemonė universitetuose, o galiausiai net išversta į arabų kalbą.

"Startuolio evoliucija" – naudinga knyga antrepreneriui, siekiančiam pradėti inovatyvų verslą, naujiems startuolių kūrėjams ir investuotojams, siekiantiems atpažinti perspektyvų projektą. Be to, knygoje rasite dr. D. Joniko ištobulintą startuolio ruošinių paketą, padėsiantį sutaupyti laiko ir nenukrypti nuo kurso, imantis startuolio rinkodaros darbų.

Ekonomikos mokslų daktaras ir rinkodaros ekspertas Donatas Jonikas kruopščiai išanalizavo 1 447 startuolių patirtį visame pasaulyje ir sugebėjo vienoje unikalioje knygoje susisteminti jų nesėkmių priežastis ir pateikti labiausiai pasiteisinusias praktikoje metodikas.

"Knygoje "Startuolio evoliucija" Donatas sėkmingai dėsto, apibendrina ir išplečia esamas startuolių vystymo filosofijas. Norintieji perkelti savo užgimstančias įmones į kitą lygmenį vienareikšmiškai įvertins jo knygoje pasiūlytas priemones."

Davidas Goldsmithas, verslininkas, Paid to Think autorius, buvęs Niujorko universiteto profesorius, lektorius, išradėjas, patarėjas, konsultantas

Dr. Donatas Jonikas – ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas, sukaupęs daugiau kaip 12 metų patirties. Įgyvendinęs verslo projektus Ukrainoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Kinijoje, Mauritanijoje ir kitose šalyse, pradedant smulkia paslaugų įmone Klaipėdos uoste ir baigiant 97 mln. eurų vertės pirolizės jėgaine Donecke. Trijų praktinių knygų, iš kurių mokosi Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai, autorius, populiarus lektorius ir startuolių rinkodaros konsultantas.

2020-11-27

2020-05-08

Tai mokslinė knyga, 75 proc. sudaro teorinės žinios ir kartojimas tos pačios informacijos visuose skyriuose. Mažai praktinės informacijos. Tačiau yra daug vaizdinės medžiagos kaip diagramų, lentelių, formulių kurios padeda informatyviau viską suprasti.

2020-02-20

2019-10-25

Parašykite atsiliepimą apie "Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystė

Donatas Jonikas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Jonikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Startuolio evoliucija. Nuo idėjos iki pelningo ir sparčiai augančio verslo" perkama kartu