TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai

Sudarė: Gediminas Motuza
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.42 SoldOut

Knygos "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" aprašymas

Knygoje apie Stasį Žeibą jo amžininkų, kolegų, bendražygių, šeimos narių ir jo paties prisiminimais sukuriamas spalvingas šios įvairiapusiškos asmenybės ir kartu sudėtingo laikmečio, kuriuo jam teko gyventi ir dirbti, paveikslas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai", Gediminas Motuza. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Motuza su knyga "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Motuza. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" perkama kartu