0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 3.42 SoldOut
Knygos "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" aprašymas

Knygoje apie Stasį Žeibą jo amžininkų, kolegų, bendražygių, šeimos narių ir jo paties prisiminimais sukuriamas spalvingas šios įvairiapusiškos asmenybės ir kartu sudėtingo laikmečio, kuriuo jam teko gyventi ir dirbti, paveikslas.Parašykite atsiliepimą apie "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai, kurią skaitytojams dovanoja Sudarytojai: G. Žalūdienė, E. Rudnickaitė. G. Motuza. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarytojai: G. Žalūdienė, E. Rudnickaitė. G. Motuza su knyga Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarytojai: G. Žalūdienė, E. Rudnickaitė. G. Motuza. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stasys Žeiba – karo lakūnas ir geologas. Bendražygių prisiminimai" perkama kartu