0

Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai

  • Nuolaida knygai -42%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 3.10 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9789955284987

2021-01-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai" aprašymas

Leidinyje "Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai" pateikiami statinių architektūros ir konstrukcijų kursinio projekto metodikos nurodymai architektūros ir konstrukcijų dalims. Priede yra kursinio projekto įforminimo pavyzdys. Leidinys skirtas statybos inžinerijos krypties bakalaurų studijoms.

Parašykite atsiliepimą apie "Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai, kurią skaitytojams dovanoja J. Parasonis, A. Andriušytė, A. Endriukaitytė, J. Mačiulytė, J. Šipalis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Parasonis, A. Andriušytė, A. Endriukaitytė, J. Mačiulytė, J. Šipalis su knyga Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Parasonis, A. Andriušytė, A. Endriukaitytė, J. Mačiulytė, J. Šipalis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Statinių architektūra ir konstrukcijos. Kursinio projekto metodikos nurodymai" perkama kartu