⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Statistika ir jos taikymai, II knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-02-13 Studentas

Liux knygute! Jei ne ji, 10 nebuciau gaves...


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 11.89 SoldOut

Knygos "Statistika ir jos taikymai, II knyga" aprašymas

Ši knyga yra vadovėlio "Statistika ir jos taikymai. I" tęsinys. Ji skirta visiems savo tyrimams taikantiems statistinę analizę: ekonomistams, sociologams, biologams, ir kt. Naudingų žinių joje ras ir matematikai.
Didžioji dalis knygos skirta daugiamatės statistikos metodams - dispersinei, regresinei, klasterinei, diskriminantinei ir faktorinei analizei. Čia nagrinėjami ir neparametriniai metodai, kurie taikomi, kai duomenys ranginiai ir jų nedaug.Kiti taip pat domėjosi


2007-02-13

Liux knygute! Jei ne ji, 10 nebuciau gaves...

2005-11-07

Labai gera knyga. Lengvai suprantama teorija bei praktiniai uždaviniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Statistika ir jos taikymai, II knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Vydas Čekanavičius, Gediminas Murauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Statistika ir jos taikymai, II knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Statistika ir jos taikymai, II knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Statistika ir jos taikymai, II knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Statistika ir jos taikymai, II knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vydas Čekanavičius, Gediminas Murauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Statistika ir jos taikymai, II knyga" perkama kartu