0

Statistika ir jos taikymai, II knyga

5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,19 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 1.10 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2007-02-13 Studentas

Liux knygute! Jei ne ji, 10 nebuciau gaves...

Informacija

Statistika ir jos taikymai, II knyga

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9955-491-16-7

2021-01-31 10.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statistika ir jos taikymai, II knyga" aprašymas

Ši knyga yra vadovėlio "Statistika ir jos taikymai. I" tęsinys. Ji skirta visiems savo tyrimams taikantiems statistinę analizę: ekonomistams, sociologams, biologams, ir kt. Naudingų žinių joje ras ir matematikai.
Didžioji dalis knygos skirta daugiamatės statistikos metodams - dispersinei, regresinei, klasterinei, diskriminantinei ir faktorinei analizei. Čia nagrinėjami ir neparametriniai metodai, kurie taikomi, kai duomenys ranginiai ir jų nedaug.

2007-02-13

Liux knygute! Jei ne ji, 10 nebuciau gaves...

2005-11-07

Labai gera knyga. Lengvai suprantama teorija bei praktiniai uždaviniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Statistika ir jos taikymai, II knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematika. Statistika

Vydas Čekanavičius, Gediminas Murauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Statistika ir jos taikymai, II knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Statistika ir jos taikymai, II knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Statistika ir jos taikymai, II knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Statistika ir jos taikymai, II knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vydas Čekanavičius, Gediminas Murauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Statistika ir jos taikymai, II knyga" perkama kartu