Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Statistinis modeliavimas ir analizė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.59 SoldOut

Knygos „Statistinis modeliavimas ir analizė“ aprašymas

Knygoje "Statistinis modeliavimas ir analizė" nagrinėjami praktikoje dažniausia pasitaikantys tikimybiniai modeliai, jų kompiuterinio imitavimo metodai ir algoritmai. Taip pat dėstomi teoriniai statistinio modeliavimo pagrindai ir modeliavimo rezultatų statistinės analizės principai, besiremiantys ribinių tikimybių teorijos teoremų išvadomis. Pateikiami statistinio modeliavimo uždavinių sprendimo pavyzdžiai versle, projektuojant, telekomunikacijų sistemose, fizikoje ir kt.


Parašykite atsiliepimą apie „Statistinis modeliavimas ir analizė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Leonidas Sakalauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Statistinis modeliavimas ir analizė“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Statistinis modeliavimas ir analizė“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Statistinis modeliavimas ir analizė“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Statistinis modeliavimas ir analizė“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leonidas Sakalauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Statistinis modeliavimas ir analizė“ perkama kartu