0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Statome namą su Trimis paršiukais

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 6.10 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Statome namą su Trimis paršiukais


2021-06-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statome namą su Trimis paršiukais" aprašymas

Trys paršiukai nori pasistatyti namą. Nuo ko pradėti? Apsivilk kombinezoną ir eime apžiūrėti įrengimų, kurių prireiks paršiukams: krano, žemkasės, kirtiklio, sunkvežimio, plytų, mentelės ir daugybės kitų. Kas jiems padeda? Ir kokį radinį paršiukai iškapstė iš žemės?

Perskaityk ir sužinosi!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094402890

Parašykite atsiliepimą apie "Statome namą su Trimis paršiukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Statome namą su Trimis paršiukais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Statome namą su Trimis paršiukais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Statome namą su Trimis paršiukais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Statome namą su Trimis paršiukais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Statome namą su Trimis paršiukais" perkama kartu