Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 14.79 SoldOut

Knygos "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai" aprašymas

Vadovėlis parašytas vadovaujantis bendrosiomis euronormų projektavimo taisyklėmis ir kitais pastatų konstrukcijų EN standartais. Jame pateikiami bendrieji pastatų konstrukcijų reikalavimai, konstrukcinės naudojamų medžiagų savybės. Aprašomi medinių, metalinių, mūrinių ir gelžbetoninių bei sluoksniuotųjų elementų skaičiavimo pagal EN principai, šių konstrukcijų tipai, jų naudojimo sritys ir konstrukcinės schemos, pagrindinės vienaukščių ir daugiaaukščių pastatų rėmų bei karkasų konstrukcijos, jų sujungimo mazgai ir skaičiavimo principai. Pateikta žinių apie pastatų pamatus, konstrukcinius jų sprendimus bei skaičiavimo principus, yra konstrukcijų elementų skaičiavimo pavyzdžių.
Leidinys skiriamas studentams, studijuojantiems statybines konstrukcijas, jų skaičiavimo ir projektavimo pagrindus. Tačiau jis gali būti naudingas ir kitiems statybos srities studentams bei specialistams, norintiems susipažinti su euronormomis, siūlomais terminais, simboliais, sąvokomis ir apibrėžimais bei statybinių konstrukcijų pagal euronormų reikalavimus skaičiavimo ir projektavimo pagrindais. Tai svarbu norint įvykdyti 2003 m. gruodžio 11 d. ES Komisijos nurodymą: „Valstybės narės turėtų skatinti euronormų naudojimo mokymus, ypač inžinerinėse mokyklose bei nepertraukiamos profesinės kvalifikacijos kursuose inžinieriams ir technikams“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai", G. Marčiukaitis, J. Valivonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar G. Marčiukaitis, J. Valivonis su knyga "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė G. Marčiukaitis, J. Valivonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Statybinės konstrukcijos ir jų projektavimas pagal euronormas pagrindai" perkama kartu