⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)" aprašymas

Knygoje "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai" aprašomos įvairios statybinės medžiagos ir jų gaminai. Aptariamos statybinių medžiagų savybės bei jų panaudojimas. Knyga parašyta laikantis Lietuvoje galiojančių standartų, leidinyje atsižvelgta ir į tarptautinių standartų reikalavimus. Leidinys skirtas VGTU Statybos, Architektūros, Aplinkos inžinerijos fakultetų studentams.

ĮVADAS


Statybinės medžiagos ir gaminiai naudojami nuo neatmenamų laikų. Statybinės medžiagos skirstomos:

- į gamtines (smėlis, molis, uolienos, mediena ir kt.);

- į dirbtines (cementas, kalkės, bitumas, polimerai ir kt.). Statybiniai gaminiai gaunami, apdirbant įvairias žaliavas. Jie yra

tam tikrų savybių ir matmenų.

Statybinėmis konstrukcijomis vadinami tam tikros formos, matmenų ir savybių pastatų bei statinių elementai, gaminami pramoniniu būdu iš statybinių medžiagų. Tai pamatų blokai, sienų ir perdangų plokštės, kolonos.

Leidinyje nurodyta statybinių medžiagų klasifikacija, nagrinėjamos įvairios statybinės medžiagos ir gaminiai (keramika, rišamosios medžiagos, betonai, metalai, izoliacinės medžiagos, stiklas, mediena), jų savybės ir naudojimo galimybės.

Knygoje susipažinsite su uolienomis, kurios naudojamos statybinėms medžiagoms gaminti, jų klasifikacija ir naudojimu.

Nurodytos įvairios paskirties statybinių medžiagų gaminių pagrindinės savybės, gamybos technologijos, naudojimo galimybės.

Autoriai tikisi, kad ši mokomoji knyga bus naudinga studentams, kuriems pagal mokymo planus būtina susipažinti su statybinėmis medžiagomis, jų gaminiais, savybėmis, technologijomis, naudojimu, taip pat inžinieriams, technologams, kitiems specialistams, susiduriantiems su statybinėmis medžiagomis.

Už dalykines pastabas ir siūlymus dėkojame recenzentams -prof. habil. dr. R. Mačiulaičiui, doc. dr. A. Naujokaičiui.

Už techninę paramą rengiant leidinį dėkojame I. Judickienei ir A. Cervokienei.

Už pastangas norminant leidinio mokslinę kalbą ir lietuviškąją terminiją dėkojame redaktorei N. Žuvininkaitei.

 


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Statyba. Architektūra

Džigita Nagrockienė, Ramunė Žurauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Džigita Nagrockienė, Ramunė Žurauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Statybinės medžiagos ir jų gaminiai (3-as leidimas)" perkama kartu